településen / városban

Szállás településen / városban Ohnište a Okno

: 215 szállással várja (oldal 4 / 5)
Házikó Brunko

Házikó Brunko

9.8 Rendkívüli (42)

Polomka (Ohnište a Okno 17,7 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

12 ágy, 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, 5 toalett

220 €-tólszállás / éj


Zrub Polomka nyáron

Zrub Polomka

9.9 Rendkívüli (4)

Brezno (Ohnište a Okno 17,8 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, pályaszállás

6 ágy + 2 pótágy, 3 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

119 €-tólszállás / éj


Apartman Bystrá

Apartman Bystrá

9.3 Kitűnő (5)

Bystrá (okres Brezno) (Ohnište a Okno 17,9 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

2 ágy, 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

140 €-tólszállás / éj



Nevesta hôľ

Nevesta hôľ

10 Rendkívüli (1)

Bystrá (okres Brezno) (Ohnište a Okno 18,2 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

10 ágy + 10 pótágy, 5 hálószoba, 5 fürdőszoba, 5 toalett

Nevesta hôľ – szállás Bystrá (Chopok, Alacsony-Tátra) A Nevesta hôľ egyszerű, tiszta és megfizethető szállást kínál Bystrá faluban, az Alacsony-Tátra szívében. Ideális síelőknek, túrázóknak, pároknak és családoknak. A szállás közel található Chopokhoz, Tálehoz és Mýto pod Ďumbieromhoz, kiváló lehetőségekkel síeléshez és kirándul...

25 €-tólFő / éj

Garantáljuk a legalacsonyabb árakat közvetlenül a szállásadóktól


Házikó Ďumbier nyáron

Házikó Ďumbier

8.8 Nagyon jó (14)

Bystrá (okres Brezno) (Ohnište a Okno 18,3 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

8 ágy + 2 pótágy, 3 hálószoba, 1 fürdőszoba, 2 toalett

185 €-tólszállás / éj



Házikó Marta nyáron

Házikó Marta

9.8 Rendkívüli (22)

Liptovské Kľačany (Ohnište a Okno 19,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

8 ágy, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

120 €-tólszállás / éj


Faház Santa Fe

Faház Santa Fe

9.8 Rendkívüli (21)

Ľubeľa (Ohnište a Okno 19,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

6 ágy, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

10 €-tólFő / éj


Házikó Nika 246 nyáron

Házikó Nika 246

9.8 Rendkívüli (25)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 19,5 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

8 ágy + 1 pótágy, 3 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

150 €-tólszállás / éj


Važecký dom nyáron

Važecký dom

9.9 Rendkívüli (4)

Važec (Ohnište a Okno 19,7 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, folyó mellett

10 ágy + 2 pótágy, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

120 €-tólszállás / éj


Apartmanok Privát Ľubka

Apartmanok Privát Ľubka

9.4 Kitűnő (26)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

27 ágy + 6 pótágy, 8 hálószoba, 4 fürdőszoba, 4 toalett

15 €-tólFő / éj


Maralandia Trenčan nyáron

Maralandia Trenčan

9.9 Rendkívüli (93)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, tó közelében

5 ágy + 3 pótágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

70 €-tólszállás / éj


Házak Liptov nyáron

Házak Liptov

9.8 Rendkívüli (13)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, nyaraló övezetben

18 ágy + 6 pótágy, 6 hálószoba, 3 fürdőszoba, 6 toalett

69 €-tólszállás / éj

Már 1,5 millió ügyfél bízik bennünk Szlovákiában és Csehországban

Házikó Katrina

Házikó Katrina

9.8 Rendkívüli (76)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

6 ágy + 2 pótágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

50 €-tólszállás / éj


Házikó Nina nyáron

Házikó Nina

9.8 Rendkívüli (40)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

4 ágy + 3 pótágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

80 €-tólszállás / éj


Faház Bruchač nyáron

Faház Bruchač

9.6 Rendkívüli (26)

Závadka nad Hronom (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

11 ágy, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

100 €-tólszállás / éj


Hétvégi házak Liptov nyáron

Hétvégi házak Liptov

9.4 Kitűnő (23)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

34 ágy + 14 pótágy, 8 hálószoba, 8 fürdőszoba, 10 toalett

15 €-tólFő / éj


Házikó Horehronský dvor

Házikó Horehronský dvor

9.8 Rendkívüli (22)

Závadka nad Hronom (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

12 ágy + 8 pótágy, 4 hálószoba, 4 fürdőszoba, 6 toalett

350 €-tólszállás / éj


Dovolenkový dom Teta

Dovolenkový dom Teta

9.9 Rendkívüli (3)

Liptovské Beharovce (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, természetben

20 ágy + 2 pótágy, 8 hálószoba, 6 fürdőszoba, 6 toalett

120 €-tólszállás / éj


Ubytovanie Violet

Ubytovanie Violet

Važec (Ohnište a Okno 20,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

16 ágy, 6 hálószoba, 6 fürdőszoba, 6 toalett

17 €-tólFő / éj


Házikó Evka

Házikó Evka

9.4 Kitűnő (19)

Závadka nad Hronom (Ohnište a Okno 20,2 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

14 ágy, 6 hálószoba, 5 fürdőszoba, 5 toalett

130 €-tólszállás / éj


Házikó SANBA nyáron

Házikó SANBA

9.9 Rendkívüli (36)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,2 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

19 ágy, 5 hálószoba, 5 fürdőszoba, 6 toalett

90 €-tólszállás / éj


Házikó Emily nyáron

Házikó Emily

9.8 Rendkívüli (65)

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,2 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

8 ágy + 2 pótágy, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

100 €-tólszállás / éj


Házikó Matejko

Házikó Matejko

Liptovský Trnovec (Ohnište a Okno 20,3 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

8 ágy + 4 pótágy, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

200 €-tólszállás / éj


Ubytovanie Biely Váh

Ubytovanie Biely Váh

9.9 Rendkívüli (53)

Važec (Ohnište a Okno 20,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

6 ágy + 1 pótágy, 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, 3 toalett

20 €-tólFő / éj


Apartman Lesa Brezno nyáron

Apartman Lesa Brezno

10 Rendkívüli (2)

Brezno (Ohnište a Okno 21,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

2 ágy + 1 pótágy, 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

70 €-tólszállás / éj


Brezno Central Apartments nyáron

Brezno Central Apartments

10 Rendkívüli (1)

Brezno (Ohnište a Okno 21,2 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

34 ágy + 8 pótágy, 11 hálószoba, 9 fürdőszoba, 7 toalett

60 €-tólszállás / éj


Sojka resort - Faházak

Sojka resort - Faházak

9.2 Kitűnő (21)

Malatíny (Ohnište a Okno 21,8 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

51 ágy, 24 hálószoba, 16 fürdőszoba, 16 toalett

20 €-tólFő / éj


Házikó MUSICA nyáron

Házikó MUSICA

9.7 Rendkívüli (24)

Malatíny (Ohnište a Okno 21,9 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, nyaraló övezetben

6 ágy + 2 pótágy, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

120 €-tólszállás / éj


Apartman Trícia

Apartman Trícia

9.7 Rendkívüli (9)

Heľpa (Ohnište a Okno 22 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

8 ágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

25 €-tólFő / éj


Panzió Lucs nyáron

Panzió Lucs

9.5 Rendkívüli (35)

Heľpa (Ohnište a Okno 22 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

47 ágy + 11 pótágy, 20 hálószoba, 18 fürdőszoba, 22 toalett

25 €-tólFő / éj


Chalupa - Dvor u Hrivka

Chalupa - Dvor u Hrivka

9.6 Rendkívüli (38)

Heľpa (Ohnište a Okno 22,1 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, hegyekben

6 ágy + 2 pótágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

120 €-tólszállás / éj


Farma pod Skalkou nyáron

Farma pod Skalkou

9.8 Rendkívüli (8)

Heľpa (Ohnište a Okno 22,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

8 ágy + 2 pótágy, 3 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

129 €-tólszállás / éj

Garantáljuk a legalacsonyabb árakat közvetlenül a szállásadóktól

Vila Viki nyáron

Vila Viki

9.9 Rendkívüli (74)

Vlachy (Ohnište a Okno 22,9 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

11 ágy, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

190 €-tólszállás / éj


Házikó Valaška nyáron

Házikó Valaška

8.5 Nagyon jó (24)

Vlachy (Ohnište a Okno 23 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

8 ágy, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

120 €-tólszállás / éj


Házikó Koliesko nyáron

Házikó Koliesko

9.8 Rendkívüli (62)

Partizánska Ľupča (Ohnište a Okno 23,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

5 ágy + 1 pótágy, 2 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

20 €-tólFő / éj


Apartmánové chatky AQUADUO nyáron

Apartmánové chatky AQUADUO

9.8 Rendkívüli (23)

Liptovská Sielnica (Ohnište a Okno 23,5 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

8 ágy + 2 pótágy, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

55 €-tólszállás / éj


Házikó Damal

Házikó Damal

9.9 Rendkívüli (51)

Liptovská Sielnica (Ohnište a Okno 23,7 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

14 ágy, 5 hálószoba, 2 fürdőszoba, 3 toalett

150 €-tólszállás / éj


Vila Relax nyáron

Vila Relax

9.4 Kitűnő (43)

Liptovská Sielnica (Ohnište a Okno 23,9 km légvonalbeli távolság) - településen / városban

16 ágy + 2 pótágy, 6 hálószoba, 6 fürdőszoba, 8 toalett

24 €-tólFő / éj


Ubytovanie Plac 13

Ubytovanie Plac 13

Hronec (Ohnište a Okno 23,9 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, városközpontban

18 ágy + 4 pótágy, 8 hálószoba, 8 fürdőszoba, 8 toalett

30 €-tólFő / éj




Apartman Bešeňová Diamant

Apartman Bešeňová Diamant

9.2 Kitűnő (9)

Bešeňová (Ohnište a Okno 24,3 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, fürdő területén

2 ágy + 2 pótágy, 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

99 €-tólszállás / éj



Magánszállások Lenka

Magánszállások Lenka

9.7 Rendkívüli (36)

Prosiek (Ohnište a Okno 24,3 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

8 ágy + 3 pótágy, 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, 3 toalett

11 €-tólFő / éj


Apartman Drahokam Bešeňová nyáron

Apartman Drahokam Bešeňová

10 Rendkívüli (68)

Bešeňová (Ohnište a Okno 24,3 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

2 ágy + 2 pótágy, 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

95 €-tólszállás / éj


Vilka Tkáč nyáron

Vilka Tkáč

9.7 Rendkívüli (12)

Kvačany (okres Liptovský Mikuláš) (Ohnište a Okno 24,4 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, erdő közelében

12 ágy, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, 2 toalett

100 €-tólszállás / éj


Apartman 131

Apartman 131

9.5 Rendkívüli (5)

Bešeňová (Ohnište a Okno 24,5 km légvonalbeli távolság) - településen / városban, víz közelében

2 ágy + 1 pótágy, 1 hálószoba, 1 fürdőszoba, 1 toalett

101 €-tólszállás / éj


Előnyös ajánlatok és tippek az Ön e-mail címére

Személyes adatokat kezelünk a GDPR 6. cikk (1) bekezdés b) pontja alapján kérelme feldolgozásához.